УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА (УЗД)

Ультразвукова діагностика є дослідження стану тканин і органів з використанням ультразвукових хвиль. При проходженні через межі тканин ультразвук відбивається. Ці зміни фіксує спеціальний датчик. Саме вони є основою отриманого під час обстеження зображення

Велику поширеність УЗД набуло завдяки своїм перевагам: відсутністю втручання у тканини та органи пацієнта, максимальній безпеці, інформативності. Фахівці клініки HELSA виконують комплексне УЗД експертного класу за допомогою сучасних ультразвукових апаратів. У нашій клініці працюють лікарі-діагности з великим практичним досвідом.

УЗД – непроменевий метод діагностики. Його можна проводити практично всім – навіть новонародженим, вагітним і жінкам, які годують. Ми знаємо, наскільки важливі доступність та дбайливе ставлення до здоров’я для наших пацієнтів, та активно використовуємо метод УЗД при проведенні комплексу лікувальних та діагностичних заходів. Якщо в людини немає яскраво вираженого больового синдрому, процес УЗ-діагностики можна охарактеризувати як делікатне погладжування: лікар водить датчиком м’яко, майже без натиску. Дослідження без стресу та незручностей – погодьтеся, навряд чи варто боятися чи відкладати «на потім» таку процедуру.

Лікарі

Багатоканальний номер

Послуга надається в філії №2 с. П. Борщагівка

Тимчасовий графік роботи

Пн-пт 10:00 – 15:00
Субота 10:00 – 15:00
Неділя – вихідний