ГІНЕКОЛОГІЯ. ПРИВАТНА ПРАКТИКА

Гінеколог – це лікар, який займається питаннями здоров’я та лікування захворювань жіночої репродуктивної системи. В нашому кабінеті ведуть прийом чудові лікарі-гінекологи, доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії, автори наукових публікацій.

Кожна доросла жінка, незалежно від віку, має проходити гінеколога один раз на рік. Це необхідно для того, щоб не прогаяти безсимптомні порушення, що ведуть до серйозних захворювань. Наприклад, при ерозії шийки матки жінку нічого не турбує, адже цей стан часто стає одним з факторів розвитку раку шийки матки. Також на консультацію до лікаря-гінеколога необхідно звертатися, якщо у вас з’явилися будь-які симптоми, що вас турбують.

Наші лікарі спеціалізуються в різних напрямках гінекології та можуть надати кваліфіковану допомогу при більшості патологій та хворобливих станів.

Високий рівень експертності, застосування на практиці сучасних технологій та знань, широкий спектр напрямків гінекології дають змогу надавати якісну медичну допомогу нашим пацієнтам.

Лікарі

Багатоканальний номер

Послуга надається в філії №2 с. П. Борщагівка

Тимчасовий графік роботи

Пн-пт 10:00 – 15:00
Субота 10:00 – 15:00
Неділя – вихідний